ClinicTech

Tworzymy urządzenia z pasją. Chcemy aby nasi klienci zawsze mogli wybrać najnowszą technologię i zapewnić najlepsze efekty swoim pacjentom.

przesuń w dół 

O nas

Dedykowane urządzenia dla profesjonalistów.

Tworzymy urządzenia z pasji do piękna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych urządzeń stworzonych z myślą o najnowszych trendach w salonach piękności oraz gabinetach medycyny estetycznej. Jesteśmy pewni, że nasza oferta sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom.

Szkolenie w cenie urządzenia oraz pełna opieka.

Jesteśmy pewni, że kluczem do sukcesu jest nie tylko odpowiednie dobrane urządzenie ale również wartościowe szkolenie, zapewniamy pełne szkolenie, w tym zabiegowe z wykorzystywania naszych urządzeń, jednak to nie wszystko cały czas pozostajemy do dyspozycji i nigdy nie zostawiamy klienta samego.

Serwis

24 miesiące gwarancji
na każde urządzenie.

Na terenie całej Polski gwarantujemy 24 miesięczny serwis. Jeżeli mini okres gwarancyjny na twoje urządzenie nie przejmuj się obowiązuje cię pełen pakiet serwisu pogwarancyjnego.

Co

CO2in

Odmładzaj i wtłaczaj substancje aktywne.

Najnowocześniejsze urządzenie w naszej ofercie połączenie terapii z wykorzystaniem medycznego dwutlenku węgla oraz tlenu.

Rewitalizuj skórę, pozbądź się tkanki tłuszczowej, zniweluj zmarszczki i rozstępy, a następnie podaj odmładzające koktajle dla pełnej efektywności zabiegów.

16 000 zł netto

DermaIn

Mezoterapia mikroigłowa nie była jeszcze tak skuteczna.

Używaj wielu rodzajów igieł, przeprowadź mezoterapię na każdej partii ciała w tym pod oczy, pracuj bezpiecznie dzięki płynnej regulacji długości wysunięcia igły.

Mezoterapia mikroigłowa jeszcze nigdy nie była taka prosta regulacja rączki, różne prędkości nakłuć oraz nowoczesny designe to właśnie DermaIn

2 500 zł netto

DerI

8

Multi8

Nowoczesne technologie w jednym kompaktowym urządzeniu.

Peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa, liposukcja ultradźwiękowa, ultradźwięki, fale radiowe i jonoforeza to właśnie Multi8.

Chcesz rozszerzyć gabinet o nowe technologie ale nie masz miejsca Multi8 został stworzony właśnie dla Ciebie, kompaktowy i za razem multizadaniowy.

8 500 zł netto

BioLiner

Makijaż permanentny dla wszystkich.

Mały czarny, to doskonałe określenie naszego makijażu permanentnego. Doskonale wygląda, a dzięki zastosowaniu stabilnej rączki praca z nim to sama przyjemność.

Regulacja wysunięci igły, możliwość pracy z większości kartdridży dostępnych na rynku oraz regulacja częstotliwości wkłuć, a do tego detektor pigmentu, czego chcieć więcej.

3 500 zł netto

Lin

Plan marketingowy

od 1299 zł

Strona internetowa

Fanpage na facebooku

Mobilna strona internetowa

Reklama na facebooku

Mapy google, utrzymanie serwera, regularne publikacje na fanpage

Zadaj pytanie

Strona internetowa

od 399 zł

Stworzenie kompleksowej mobilnej strony internetowej, wraz z indywidualnym projektem dostosowanym do potrzeb klienta.

Facebook

od 799 zł

Stworzenie, reklamowanie oraz prowadzenie fanpage na facebooku, wraz regularnymi publikacjami postów w indywidualnej grafice.

+48 797 715 771

biuro@clinictech.pl

© 2019 ClinicTech. All rights reserved.